Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
11460

Держгіпромнагляд з 8 квітня у Львові зупиняє роботу ліфтів

Заступник начальника територіального управління Державного комітета України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду по Львівській області Ярослав Кімак направи лист щодо зупинки ліфтів Львова з 8 квітня 2010 року заступникові міського голови з питань містобудування та інфраструктури м. Львова Володимиру Шевчуку. Про це повідомили у прес- службі Територіального управління Держгірпромнагляду по Львівській області.

У листі, зокрема, сказано: з метою контролю виконання Програми технічної експертизи, модернізації, ремонту, заміни, диспетчеризації ліфтів у житлових будинках, які є у власності територіальної громади м. Львова, на 2009 рік територіальне управлінням в грудні місяці минулого року була проведена позапланова цільова вибіркова перевірка роботи ліфтів, які відпрацювали встановлений термін експлуатації. За результатами перевірки було зупинено роботу 21 ліфта в різних районах м. Львова.

У документі Держгірпромнагляду Львівщини нагадується, що своїм листом від 18.12.2009 року N 2501-292 виконком Львівської міської ради гарантував у 2- х місячний термін виконати роботи по цих ліфтах. Територіальне управління Держгірпромнагляду, як виняток, з метою не допущення напередодні святкування зустрічі Нового, 2010-го, року загострення соціальної напруженості серед мешканців м. Львова, дозволило експлуатацію вказаних вище ліфтів терміном до 25 березня 2010 року.

На сьогоднішні, підкреслюється в листі Ярослава Кімака, роботи не проведені, виконання програми за 2009 рік успішно провалено.

"Міська влада в особі заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури м. Львова В. Шевчука поставлена до відома, що з 08 квітня поточного року експлуатація вказаних ліфтів в кількості 21 одиниця буде заборонена", - резюмується у повідомленні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram