Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
9465

Л.Черновецький сильно підставляє публічний імідж нової влади - політолог

Саботаж Л.Черновецького сьогодні набагато небезпечний для влади, ніж слабка і розколота опозиція. Про це під час прес-конференції в повідомив політолог, директор Соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко.

"Хотів би звернути увагу на феномен Черновецького. Він дуже легко, з хлєстаковською легкістю позбувся кримінальних підсумків приватизації землі за останні 4 роки, ви знаєте, всі документи вкрадені з машиною в Києві, тим самим він сильно підставляє публічний іміджевий образ нової влади", - сказав політолог.

За його словами, "донецькі" 10 років відмивалися від образу, що це бандити прийшли до влади. "І те, що зробив міськвиконком на чолі з Л.Черновецьким це не що інше, як серйозна підстава сьогоднішньої влади. Якщо найближчим часом В.Янукович і М.Азаров не усвідомлять політичну небезпеку стилю Л.Черновецького, який криміналізує останні місяці своєї роботи, це ляже на Президента. Це з В.Ющенком було як з гусака вода, а до В.Януковича все, що стосується порушення закону і кримінальності, буде легко чіплятися", - вважає В.Небоженко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram