Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
13635

На Закарпатті почав роботу комітет з економічних реформ

2 квітня в Закарпатській облдержадміністрації відбулось установче засідання Регіонального комітету з економічних реформ. Про це повідомили у прес-лужбі ОДА. Вів засідання голова облдержадміністрації Олександр Ледида. Основним завданням новоствореного органу стане всебічна підтримка бізнесу та відновлення економічного потенціалу краю.

Комітет економічних реформ Президент України Віктор Янукович створив відповідним указом від 26 лютого. Такі ж комітети діятимуть і в інших регіонах. На Закарпатті голова облдержадміністрації О.Ледида 1 квітня видав розпорядження "Про утворення Регіонального комітету з економічних реформ". До його складу увійшли посадові особи органів державної влади, органів місцевого самоврядування, працівники громадських організацій, провідні учені наукових закладів області. Очолив комітет голова обласної державної адміністрації.

Під час першого засідання обласного комітету йшлося про основні функції дорадчого органу. Комітет насамперед займатиметься впровадженням системних економічних реформ, спрямованих на вихід із фінансової та економічної кризи.

"Один із перших кроків - покращення інвестиційного середовища. Надавши "зелене" світло інвесторам, у нашому краї будуть створені нові підприємства та робочі місця, збільшаться надходження до бюджету", - відзначив О.Ледида.

Тому, на думку голови облдержадміністрації, відновлення роботи вільних економічних зон та територій пріоритетного розвитку є як ніколи актуальним. Також необхідно врегулювати питання повернення ПДВ підприємствам- експортерам. Цим питанням наразі активно займається Кабінет Міністрів, і є сподівання, що найближчим часом проблему буде частково вирішено.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram