Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
10815

Майже 6,5 тисяч військовослужбовців візьмуть участь у парадах 9 травня

На виконання Указу Президента України від 23 березня "Про додаткові заходи щодо відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941- 1945 років" Міністр оборони України Михайло Єжель підписав наказ "Про підготовку та проведення урочистостей, присвячених 65-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років". Про це повідомили в прес-службі Міноборони. У відповідності до цього наказу, 9 травня о 10-й годині у містах-героях Київ, Севастополь, Одеса і Керч розпочнуться паради військ. Командувачем параду військ у Києві призначено командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковника Геннадія Воробйова, у Севастополі - першого заступника начальника штабу Командування Військово- Морських Сил ЗС України контр-адмірала Юрія Ільїна, в Одесі - командувача Південним оперативним командуванням Сухопутних військ ЗС України генерал- лейтенанта Петра Литвина, у Керчі - заступника начальника Центру військ берегової оборони Військово-Морських Сил ЗС України полковника Сергія Пасі

Загалом у парадах військ візьмуть участь майже 6,5 тисяч військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань України. Ще майже 2 тисячі військовослужбовців залучатимуться до забезпечення проведення парадів військ.

Так, у Києві, у параді військ з нагоди Дня Перемоги візьмуть участь більше 2,5 тисяч військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань України.

За встановленою традицією парад військ розпочнеться проходженням головною вулицею столиці України роти барабанщиків Київського військового ліцею ім. І.Богуна. За ними вперше за сучасну історію проведення парадів пройде зведений парадний розрахунок Збройних Сил України і Збройних сил Російської Федерації.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram