Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
16410

Для громадян України ціни на візи до країн ЄС після набуття чинності Візового кодексу складатиме 35 євро - МЗС

Для громадян України ціни на візи до країн членів ЄС після набуття чинності 5 квітня 2010 року Візового кодексу ЄС залишиться незмінною - 35 євро. Про це, як передає кореспондент під час брифінгу повідомив речник МЗС України Сергій Саєнко.

"5 квітня поточного року вступає в силу Візовий кодекс ЄС, який уніфікує процедури та умови надання віз для транзитних та інших поїздок до країн членів ЄС, які не перевищують трьох місяців протягом піврічного періоду.

Для громадян України ціна залишиться 35 євро, оскільки положення Візового кодексу не розповсюджується на ті країни, з якими ЄС уклав угоди про спрощення візового режиму", - зазначив С.Саєнко.

За його словами, ціна візи для громадян третіх країн після набуття чинності Візового кодексу складатиме 60 євро для дорослих та 35 євро для дітей віком від 6 до 12 років. Також дія візового кодексу не розповсюджується на Велику Британію, Данію та Ірландію.

Речник МЗС Сергій Саєнко повідомив, що Візовий кодекс надає право для безкоштовних віз для таких категорій: діти до шести років, учні, студенти, аспіранти та супроводжуючі їх викладачі, які здійснюють подорожі в освітніх цілях, науковців та представників неприбуткових організацій віком до 25 років, які беруть участь у семінарах, конференціях, освітніх і культурних заходах, організованих неприбутковими організаціями.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram