Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
9645

Необхідно розробити заходи для покращенню ситуації на Запорізьких металургійних комбінатах -В.Кравченко

Заступник Міністра промислової політики України Віталій Кравченко провів нараду з КП "Запорізький титано-магнієвий комбінат" та ВАТ "Запорізький алюмінієвий комбінат". Про це повідомили в прес-службі відомства. Учасники наради, серед яких фахівці Управління кольорової металургії та вторинних металів міністерства, представники запорізької облдержадміністрації та керівники підприємств з виробництва первинного алюмінію та титану губчастого, обговорили проблемні питання підприємств та заходи для їхньої стабільної роботи.

Заступник міністра В.Кравченко відзначив важливість прийняття відповідних узгоджених рішень на державному рівні для ефективної роботи підприємств. "Лише спільними зусиллями нам вдасться досягти позитивних результатів, тому в найкоротші терміни необхідно розробити низку комплексних заходів, що сприятимуть покращенню ситуації на підприємствах", - наголосив В.Кравченко.

Слід зазначити, що ВАТ "ЗАлК" є єдиним виробником первинного алюмінію та технічного кремнію, а КП "ЗТМК" - титанових напівфабрикатів в Україні. Це виробництва з високою енергоємністю. Так, алюмінієвий комбінат є найбільшим споживачем електроенергії в регіоні.

За результатами наради учасники прийняли рішення про першочергове вирішення низки організаційних питань на власне самих підприємствах, а також розробку та ініціювання перед Урядом змін на законодавчому рівні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram