Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14670

Відбулась акція молодіжного руху "Студентський патруль країни - СПеКа"

2 квітня партнер Соцпартії, молодіжний рух "Студентський патруль країни - СПеКа" провів акцію під стінами Міністерства освіти і науки України. Про це повідомили в прес-службі СПеКи.

Захід був спрямований проти повернення додаткових вступних іспитів до ВНЗ, оскільки це призведе до повернення масового хабарництва при вступі до вищих навчальних закладів.

Також СПеКа вимагала від Міносвіти припинити всеукраїнські "експерименти" з

поспішним введення недоопрацьованих та "сирих" реформ в освітню галузь, які воно практикувало останні роки. Був зачитаний та переданий відкритий лист Міністру освіти і науки України.

До молоді вийшов директор департаменту вищої освіти Ярослав Болюбаш. Вислухавши вимоги студентів, він запросив лідера молодіжного руху Юрія Букарева на розмову із заступником Міністра освіти і науки України Євгеном Сулімою. Відбулась конструктивна розмова, за результатами якої Я.Болюбаш запевнив активістів СПеКи та представників ЗМІ, що у 2010 році при вступі до ВНЗ не будуть проводитись додаткові вступні іспити, крім ЗНО. Відповідний інформаційний лист Міносвіти буде розміщено на його офіційному вебсайті найближчими днями.

Представники Міносвіти та молодіжного руху також домовилися про подальшу співпрацю з метою відстоювання та забезпечення прав студентів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram