Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12690

В Москві відбудеться кіноконкурс на кращий рекламний ролик про місто

Журнал "Большой город" за участю кінотеатру "Пионер" оголосив кіноконкурс на кращий рекламний ролик Москви під назвою "Місто для всіх". Про це повідомляється на сайті видання.

Конкурс був оголошений тому, що міська і соціальна реклама Москви "не переконує і не пояснює, що це за місто, що у ньому доброго, за що його можна любити і що у ньому можна робити".

У змаганні може взяти участь будь-який охочий, як любитель, так і професіонал. Ролики приймаються в будь-якому форматі, проте їхня тривалість не повинна перевищувати трьох хвилин. Роботи приймаються до 8 травня, учасників заохочують надавати окрім того титри і слогани.

Жюрі, до складу якого увійшли серед інших Сергій Соловьев, Інгеборга Дапкунайте і Олександр Роднянській, відбиратиме лонг-ліст фіналістів і шорт- ліст переможців протягом двох місяців. 29 травня 2010 року в рамках фестивалю міської реклами "Місто для всіх" ролики переможців будуть показані на великому екрані "Пионера".

"Большой город" і "Пионер" попросили режисерів, рекламщиков і журналістів також знімати ролики для позаконкурсної програми.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram