Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
11955

Донецький окружний адміністративний суд ухвалив політичне рішення - І.Ванникова

"Донецький окружний адміністративний суд ухвалив політичне рішення, яке має мало спільного з правом. Воно буде належним чином оскаржене", - заявила речник Віктора Ющенка Ірина Ванникова. Як повідомили у прес-службі "Нащої України", вона наголосила, що як аргументація позивача, так і рішення суду виглядають надуманими і підлаштованими під політичне замовлення. "Рішення про присвоєння Степанові Бандері звання Героя України приймалося Президентом України Віктором Ющенком після ґрунтовних консультацій із фахівцями-істориками, а також провідними юристами.

Наспіх проведене через окружний адміністративний суд "скасування" цього Указу свідчить лише про намагання безвідповідальних політиків спекулювати на темі української історії, але не призведе до позбавлення Степана Бандери звання Героя України," - підкреслила Ірина Ванникова.

Речник Віктора Ющенка висловила жаль, що для політичних ігор використовуються дні перед Великоднем - дні молитви, прощення і єднання.

"Неправедні рішення, особливо ухвалені у такі дні, не триватимуть довго. Переконана, що рішення Донецького окружного адмінсуду буде скасовано у належному порядку," - зазначила Ірина Ванникова.

Нагадаємо, вчора Донецький окружний адмінсуд визнав незаконним указ про присвоєння С.Бандері звання Героя України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram