Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14730

Віфлеємська ікона Божої Матері прибула до України

Напередодні світлого Христового Воскресіння офіційна делегація Української Православної Церкви на чолі із ректором Київських духовних шкіл архієпископом Бориспільським Антонієм та секретарем Предстоятеля УПЦ єпископом Переяслав-Хмельницьким Олександром, що перебувала в Єрусалимі з метою доставки в Україну Благодатного вогню та Віфлеємської ікони Божої Матері, урочисто внесла у Центральні ворота Лаври велику християнську

святиню - Віфлеємську ікону Божої Матері.

Біля Святих Врат святині зустрів Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир. Також на церемонії були присутні архієпископ Вишгородський Павел, єпископи: Макарівський Іларій та Васильківський Пантелеімон.

Архіпастир відправив перед образом Богородиці молебень, по закінченні якого благословив усіх присутніх свічками, запаленими від Благодатного вогню, зі словами: "Світло Христове просвітлює усіх".

Після цього Блаженніший звернувся до присутніх зі словами: "В цю пасхальну ніч ми з вами найщасливіші люди на землі - сьогодні Господь Милосердний послав нам Благодатний вогонь від Свого гробу, сьогодні до нас прибула Цариця неба і землі у своєму чудотворному образі, що зветься Віфлеємським. Нехай Благодатний вогонь очистить кожного з нас і весь світ".

Нагадаємо, що цьогоріч Благодатний вогонь зійшов приблизно о 14 годин 45 хвилин за київським часом.

Віфлеємська ікона Божої Матері була пожертвувана в базиліку Різдва Христова в Святу Землю Руським Імператорським домом. Цей образ належить до руського письма. Його особливість у тому, що це єдина з прославлених ікон Богородиці, на якій Пресвята Діва посміхається.Вже в наш час Віфлеємська ікона прославилася багатьма чудесами. Вона шанується у Палестині, причому не тільки християнами, але і мусульманським населенням, а також багатьма паломниками зі всього світу.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram