Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
20130

На конференції "РосКон" названо найкращих фантастів року

Вадим Панов, автор циклу книг "Таємне місто", "Анклави" і La Mystique De Moscou, став володарем премії "Фантаст року", яка вручалася на конференції "Роськон" в суботу, повідомили РІА "Новости".

Ця премія Панову дісталася за сукупний тираж його творів, перевершити який в 2010 році нікому з колег-фантастів не вдалося.

Кращим фантастичним романом року став "Кубатура сфери" Сергія Слюсаренко, оповіданням - "Стрілянина по тарілках" Олега Дівова, збіркою - "Точка зустрічі" під керівництвом Євгенія Гаркушева, а критичним твором - стаття "Десять спокус досвідченого публіциста" Генрі Лайона Олді.

Володарями премії "Аліса", яка вручається за кращий фантастичний твір для дітей і юнацтва, стали Євгенія Пастернак і Андрій Жвальовській, автори роману "Час завжди добрий".

Крім того, на десятій конференції вперше вручалися нагороди за кращий тематичний інтернет-сайт - ним став ресурс www.fantlab.ru, а також спеціальна премія від Федерації незалежних профспілок Росії під назвою "Година бика", яка вручається за "найбільш соціально орієнтований твір". Її володарем став Олександр Громов, що написав роман "Шанс для динозавру".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram