Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14475

Розробники вдосконалять систему безпеки американської авіації

Корпорація IBM і Федеральне управління цивільної авіації США (US Federal Aviation Administration, FAA) розробляють спільний дослідно- конструкторський проект, який спрямований на захист системи цивільної авіації від загроз кібератак.

У ході проекту будуть створені нові технології безпеки, а також використані повністю нові підходи до захисту великих цифрових і фізичних інфраструктур від злому, "ботнетів", шкідливого ПЗ.

Основним елементів системи безпеки для FAA стане модуль оперативної, "потокової" аналітики. Така технологія відкриє для FAA можливість безупинно аналізувати в реальному часі великі потоки даних у своїх мережах і швидко отримувати точні звіти про потенційних кіберзагрози і ймовірних спробах компрометації системи - завчасно, щоб встигнути вжити адекватних коригувальні дії. FAA також зможе зберігати оперативну інформацію в сховище даних для подальшого аналізу і контрольованого вивчення.

Оброблені дані, що відзначають стан безпеки мереж FAA, будуть поставлятися керівництву Управління через спеціалізовані інформаційні панелі. Ці панелі будуть забезпечувати керівників FAA візуальною інформацією про мережевих робочих навантаженнях і виконання заявок на усунення вразливостей ПЗ та видалення шкідливого коду.

IT IMK News

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram