Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
22920

Президенти приходять і відходять, а церква і Бог залишаються - Патріарх Філарет

"У тому, що одні люди радіють з результатів виборів, а інші - сумують, немає нічого нового. І це не тільки в Україні одні радіють, а інші сумують, так і в інших країнах відбувається. Тому немає нічого дивного, що одні радіють, а інші сумують. Це свідчення, що в Україні є демократія. Але президенти приходять і відходять, а народ залишається, залишається і церква, залишається і Бог", - про це в ефірі одного з українських телеканалів Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, відповідаючи на питання, що б він порадив тим, хто зрадів результатам президентських виборів, а хто в них розчарувався.

"Тому ми повинні орієнтуватися на Бога, на загальнолюдські цінності, на вічні цінності. Все міняється, а вічні цінності, як любов до Батьківщини, любов до сім`ї залишається у кожному народі. І церква і все суспільство повинні виховувати і самих себе, і молоде покоління в дусі любові до Батьківщини, до держави, до своєї історії, до своєї культури. Про це треба думати. А хто буде керувати - обирає народ. Сьогодні - одного, завтра - іншого", - додав Патріарх Філарет.

Він зазначив, що той, хто прийшов до влади, повинен подивитися на свого попередника, бо той також радів у свій час, а потім - сумує. "Так і цей - зараз радіє, а потім сумуватиме", - пояснив Святійший.

Джерело: УНН