Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15030

В Інгушетії 2 міліціонери загинули внаслідок вибуху біля будинку МВВС

Два міліціонери загинули, двоє поранені під час вибуху біля будинку МВВС в м. Карабулак (Інгушетія). Смертник намагався зайти до внутрішнього двору відділення, де відбувалося ранкове шикування особового складу і було багато людей. Про це повідомив представник прес-центру МВС РФ, передає РІА "Новости".

"Коли невідомий спробував увійти до будівлі, він був зупинений співробітниками міліції-стажерами. У цей момент смертник привів у дію вибуховий пристрій. Дії співробітників допомогли запобігти тяжчим наслідкам", - сказав представник прес-центру МВС РФ.

Другий вибух пролунав біля будинку МВВС за годину після першого, коли на місці першого вибуху працювала слідчо-оперативна група. За інформацією російських правоохоронців, підривник приїхав на автомобілі, тому вони припустили, що машина може бути замінована. Співробітники вжили всіх заходів безпеки, і їхні сумніви підтвердилися - машина вибухнула. Цього разу обійшлося без жертв.

Як повідомив представник прес-центру МВС Росії, ймовірно, бомба в машині була з годинниковим механізмом.

За схожим сценарієм бойовики діяли в Кизлярі (Дагестан) 31 березня. Тоді був підірваний автомобіль, а за деякий час на місці, де в той момент працювали оперативники, пролунав другий вибух - бомбу привів у дію смертник, імовірно, переодягнутий міліціонером. Тоді жертвами стали 12 осіб, більше 20 постраждали.

Джерело: УНН