Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15135

Портнова не засуджую, навпаки, вітаю його рішення - С.Олійник

"Андрій Портнов перейшов з політики до державної служби. Саме так це і є, і треба розуміти, що коли закінчилися виборчі процеси, країна входить у нормальний період, коли треба зрозуміти, що крім політичного процесу, є ще й інші", - про це сказав народний депутат від БЮТ Святослав Олійник коментуючи перехід колеги по фракції А.Портнова на роботу в Адміністрацію Президента.

"Коли людина, в даному випадку А.Портнов, обирає варіант, що виходить з

політичного процесу і йде на державну службу, то це вже інша сфера діяльності. Портнов прийняв пропозицію Президента, перейшов на державну службу, залишив політичну діяльність. Я його абсолютно підтримую в цьому рішенні, оскільки знаю, що людина з таким потенціалом, як у нього, повинна все ж таки витрачати свої сили не тільки на політичну діяльність, яка дуже часто має характер взаємного критиканства, а він може реально працювати і бути дуже корисним у тих сферах і галузях, у яких він працює. Власне кажучи, сьогодні судовий напрямок - це саме для такої людини, як Портнов", - сказав С.Олійник.

Він переконаний, що інтелектуальні зусилля А.Портнова і його досвід будуть слугувати країні, і в цьому напрямку Україна отримає дуже продуктивні результати.

"А політичну риторику варто залишити для парламенту. Там достатньо і без А.Портнова спеціалістів з того, як і кого критикувати", - зазначив С.Олійник.

Як повідомляв , 2 квітня Президент України Віктор Янукович призначив бютівця А.Портнова заступником глави Адміністрації Президента України - керівником Головного управління з питань судової реформи та судоустрою.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram