Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12000

8 квітня відбудеться міжнародна конференція щодо законодавчого забезпечення транскордонного співробітництва

8 квітня о 9.30 відбудеться Міжнародна конференція на тему: "Стан законодавчого та нормативного забезпечення транскордонного співробітництва". Про це повідомили в прес-службі ВР.

Метою конференції є обговорення сучасного стану транскордонного співробітництва України з іншими країнами Європи. Планується обговорити питання щодо законодавчого та іншого нормативного забезпечення співпраці. Крім того, заплановано провести презентацію і обговорення кращих практик організаціями-учасниками конференції.

Серед тем конференції: участь України у міжнародних документах з транскордонного співробітництва, зміни в українському законодавстві з покращення транскордонної співпраці; нові фінансові інструменти в Україні з розвитку транскордонної співпраці; кращі практики транскордонного співробітництва органів місцевого самоврядування тощо.

До участі у конференції запрошені представники Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, політичних партій, громадських організацій, депутати обласних рад, експерти, а також представники Нідерландів, Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії, Молдови.

Організатори: Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції спільно з Інститутом Політичної Освіти та Фондом Едуардо Фрея за підтримки Європейської Асоціації транскордонного співробітництва.

Захід пройде за адресою: вул. Садова, 3-а, к. 620.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram