Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
5220

Мінюст включив чинні для України міжнародні договори до Єдиного держреєстру

Міністерство юстиції включає чинні для України міжнародні договори до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів (далі - Реєстр), а також здійснює їх опублікування в бюлетені "Офіційний вісник України". Про це повідомили в прес-службі Мінюсту. Ця робота ведеться відповідно до Указу Президента України від 27 червня 1996 року N 468 "Про Єдиний державний реєстр нормативних актів", постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2001 року N 376 "Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів та користування ним" та Указу Президента України від 13 грудня 1996 року N 1207 "Про опублікування актів законодавства України в інформаційному бюлетені "Офіційний вісник України".

Станом на 1 квітня до Реєстру включено 3303 багатосторонніх, міждержавних, міжурядових та міжвідомчих міжнародних договорів, що набрали чинності для України.

З 2003 року Міністерство юстиції ініціювало отримання міжнародних договорів України міжвідомчого характеру від центральних органів виконавчої влади, які мають право на укладання таких договорів. На даний час 1268 міжнародних договорів України міжвідомчого характеру включено до Реєстру та опубліковано в інформаційному бюлетені "Офіційний вісник України".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram