Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
5610

У БЮТ вважають, що рішення Донецького суду - це "самодіяльність"

Народний депутат України Андрій Шевченко вважає "самодіяльністю" рішення Донецького суду про скасування Указу Президента про присвоєння Степану Бандері звання Героя України. Про це повідомляє сайт Ю.Тимошенко. За його словами, оскільки за законом рішення про присвоєння почесних звань ухвалює Президент країни, то саме Віктор Янукович повинен заявити про свою позицію з цього приводу.

"Для мене Степан Бандера - це Герой України, і мені здається, що свою позицію має сформулювати чинний Президент України Віктор Янукович. Якби він заявив чітко свою позицію, то у нас цієї спекуляції і брехні було б менше. І ми б не чекали 9 травня, як він пообіцяв у Москві визначитися, як він думає. Повинна бути чітка позиція, і я сподіваюся, що ця позиція буде підтвердженням того, що ми знаємо і так", - пояснив народний депутат.

Нагадаємо, Донецький окружний адміністративний суд визнав незаконним і скасував указ Президента Віктора Ющенка (2005-2010 рр.) про присвоєння лідеру ОУН Степану Бандері звання Героя України. Як повідомляється, суд також виніс рішення стягнути з державного бюджету України 3 грн 40 коп., витрачені на судові витрати.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram