Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
13200

У Львові 9 квітня відбудеться тренігн щодо захиститу інтелектуальної власністі - міськрада

9 квітня у Львові молоді науковці та студенти матимуть змогу навчитись захищати свою інтелектуальну власність, оцінювати її вартість, здобути цікаву інформацію про винаходи, дізнатись, як управляти своєю інтелектуальною власністю в Україні, США, ЄС, отримають знання про шляхи та можливості ліцензування та патентування. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради. Спеціальний тренінг будуть проводити найкращі фахівці з Лос-Анджелесу. Ініціює захід ЛОГО "Центр розвитку науки" спільно з Східноєвропейським консорціумом біомедичних центрів RECOOP HST та американським медичним центром CSMC. Зустріч розпочнеться з 9 години у готелі "Дністер" (вул. Матейка, 2).

Учасники тренінгу матимуть унікальну можливість отримати відповіді на свої питання безпосередньо від кращих американських тренерів з інтелектуальної власності.

Довідка.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Усім, хто хоче взяти участь у цьому тренінгу, треба до 7 квітня заповнити анкету на сайті http://www.sdcenter.org/ та надіслати її на адресу, яка зазначена на порталі.

Додаткова інформація: Людмила Єзгор (097 649 91 08) - керівник проекту, Євген Філяк (067 896 26 01) - голова ЛОГО ЦРН.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram