Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12015

Україна не може бути застрахована від тероризму - експерт

Україна не може бути застрахована від тероризму. Про це сьогодні під час прес-конференції сказав президент Міжнародної громадської організації "Міжнародна антитерористична єдність" Одександр Дичек, передає кореспондент .

"Є дві групи факторів, які можуть привести країну до стану, з якого вийти безболісно і безкровно неможливо. До зовнішньої групи факторів ми відносимо геополітичний момент... Це і інтереси Росії безумовно Заходу, США та мусульманських країн. Це участь України у військових миротворчих акціях я в контр терористичних операціях. До внутрішніх факторів теророгенності ми відносимо соціально-економічний фактор, розподіл населення по рівню доходів, корумповану судову систему, перманентно непрацюючий парламент, а також намагання зіткнути Захід і Схід. Україна також має такий феномен теророгенності, як політикум.

Український політикум став фактором теророгенності. При збігу цих факторів ми можемо отримати той стан, який буде мати назву "системний прояв тероризму в Україні", - сказав він.

О.Дичек також зазначив, що на сьогоднішній день жодна країна світу не може бути гарантовано захищена від тероризму.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram