Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
7140

Київське питання стане ключовим для команди В.Януковича для зміцнення іміджевих позицій - експерт

Питання з поділом посад міського голови і голови КМДА фактично вже вирішене, в той же час для Віктора Януковича кадрове питання сьогодні є ключовим у контексті зміцнення його електоральних і іміджевих позицій у Києві. Так прокоментував інформацію про можливе послаблення позицій Леоніда Черновецького заступник Директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький, повідомляє прес-служба компанії. "Те, що з Черновецьким не збираються домовлятися в оточенні Януковича сьогодні абсолютно зрозуміло. Головною проблемою залишається кандидатура на посаду КМДА. Навколо цього сьогодні ламається багато копій - занадто багато зацікавлених груп впливу. У той же час, якщо розглядати цей крок в контексті посилення електоральних та іміджевих позиція особисто Януковича то варто говорити або про дуже серйозної управлінської кандидатурі, рівня Тігіпко, або про політику з ПР, що не викликає відторгнення в сприйнятті виборців ", - зазначена він.

Експерт такоже уточнивши, що у найбільш прийнятним кандидатом виглядає лідер міської організації ПР Василь Горбаль. "По-перше, він багато років займається міською проблематикою і має власного виборця. По-друге, він як куратор фракції ПР в міськраді дуже добре знає систему міської влади - при чому як часів Олександр Омельченко, так і епохи" молодої команди Черновецького ", - уточнив О. Голобуцький.

Водночас, на думку експерта, використовувати пост глави КМДА як платіжний засіб для Януковича буде дуже необачним вчинком.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram