Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
13155

Призначення А.Портнова не має відношення до налагодження відносин з БЮТ - В.Колесніченко

"Призначення Андрія Портнова - це не політичний проект. Оскільки Портнов, насамперед, доктор юридичних наук, автор багатьох статей та монографій. Я знаю його як дуже серйозного фахівця і автора дуже великої кількості законодавчих ініціатив... Питання, заради якого його запросили до праці в Адміністрацію - це судова реформа, в першу чергу". Про це в коментарі сказав народний депутат України від фракції ПР Вадим Колесніченко.

"Я розцінюю це призначення як аполітичну дію Адміністрації Президента щодо залучення фахівців... Для нас важливі не політичні пристрасті, а професіоналізм людини", - підкреслив він.

На уточнююче запитання, чи не було призначення А.Портнова, на його думку, кроком до налагодження відносин з БЮТ, співрозмовник агентства відповів:

"Це призначення не має жодного відношення до налагодження відносин з БЮТ, бо А.Портнова запрошували не як депутата БЮТ, а як фахівця".

Як повідомляв ІМК, Президент України Віктор Янукович підписав Указ N 472/2010 про призначення А.Портнова заступником глави Адміністрації Президента України - керівником Головного управління з питань судової реформи та судоустрою.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram