Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
9690

ГПУ, МВС та СБУ мають допомогти розібратися з проблемами кредитних спілок - В.Волга

"Ми з Генпрокуратурою вже провели перші переговори з цього приводу і будемо створювати міжвідомчу комісію, яка займатиметься проблематикою кредитних спілок", - про це під час прес-конференції сказав голова Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України Василь Волга, передає кореспондент .

"До цієї міжвідомчої комісії, за нашою пропозицією, мають входити ГПУ, Держфінпослуг, представники НБУ, МВС, і якщо вдасться знайти точки дотику,

то СБУ. Це потрібно для того, щоб оперативніше реагувати на проблеми, що виникають у кредитних спілках, і розібрати завали, які зараз є у слідчих органах", - додав він.

За словами В.Волги, на найближчому засіданні Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг буде розглянуто питання концепції розвитку кредитних кооперацій.

"З одного боку, важливо не допустити безконтрольного керування активами кредитних спілок з боку керівництва, а з іншого, ми не маємо права штучно стримувати розвиток системи кредитних кооперацій", - сказав голова Держфінпослуг.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram