Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
9330

Голова МНС повідомив, що досі існує загроза підтоплення Вишеньок та Гнідина

Міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич повідомив, що наразі досі існує загроза підтоплення мінімум двох населених пунктів Київської області: Вишеньок та Гнідина. Про це він сьогодні сказав під час прес- конференції, передає кореспондент .

Водночас, за словами заступника Голови Київської обласної державної адміністрації Володимира Максименка, реальної загрози підтоплення цих двох населених пунктів не існує.

"Але все може бути і ті заходи, які вживаються Київською обласною адміністрацією і управлінням з надзвичайних ситуацій Київської області спільно з управлінням Водного господарства дають нам можливість говорити, що ситуація сьогодні контрольована і місцеві органи влади, в тому числі сільські ради, готові до прийняття всіх запобіжних заходів щодо недопущення загрози руйнування житлових будинків цих двох населених пунктів", - наголосив чиновник.

За його словами, у разі паводка у цих населених пунктах, будуть прийняті мірі щодо евакуації майна громадян цих сіл, які матимуть таке бажання.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram