Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
8130

В.Янукович особливо відзначив відповідальність РНБО за реалізацію в країні системних реформ

Сьогодні на засіданні оновленого складу Радою національної безпеки і оборони Президент України Віктор Янукович, говорячи про сьогоднішні виклики, що стоять перед РНБО, згадав "про наслідки глобальної світової кризи, зруйновану економіку всередині країни, безлад у правовій та владній системах держави, "пусте казначейство", в якому практично немає фінансів для впровадження в життя ефективних державних програм", повідомляє прес- служба глави держави.

В.Янукович окремо нагадав, що сьогодні в країні відбувається складний бюджетний процес, одним із ключових проблем якого є "непідйомна" ціна на газ. Глава держави наголосив, що ефективна відповідь на це питання має бути знайдена вже у квітні.

"Безсистемний підхід з боку влади протягом багатьох років, надмірна політизація суспільства, дуже часто - підмінювання законів принципами політичної доцільності призвели до фактичного руйнування системи влади. Тому ми разом будемо наводити порядок і шукати відповіді на всі запитання, що стоятимуть сьогодні перед нашою державою", - зазначив Президент.

В.Янукович особливо відзначив величезну відповідальність РНБО у контексті реалізації в країні системних реформ. "Саме від дієздатності Радбезу, вміння ефективно поєднувати стратегічне бачення з оперативною роботою, великою мірою залежить скоординованість дій всієї системи виконавчої влади у сфері безпеки та оборони", - наголосив Президент.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram