Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
13425

В Україні має реалізовуватися принцип оборонної достатності - В.Янукович

"Політика позаблоковості є, на моє переконання, найбільш адекватною і чесною відповіддю на геополітичну ситуацію, в якій сьогодні знаходиться Україна", - наголосив Президент України Віктор Янукович, відкриваючи сьогодні засідання оновленого складу РНБО, повідомляє прес-служба глави держави.

За його словами, відповідно до цього має реалізовуватися принцип оборонної достатності - виходячи з планів модернізації ЗСУ та посилення їх

обороноздатності. У цьому контексті Президент висловився за необхідність проведення окремого засідання РНБО з військової тематики.

Водночас, зауважив В.Янукович, політика позаблоковості передбачає нарощування потенціалу співробітництва з зовнішніми партнерами. "Україна має організувати співпрацю з НАТО і перейти з короткострокових на середньострокові програми розвитку", - сказав він.

Безумовно, додав В. Янукович, ми зацікавлені у напрацюванні власної концепції оновленої системи загальноєвропейської безпеки, яка б врахувала можливості та інтереси країн-учасниць військово-політичних блоків, позаблокових та нейтральних держав.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram