Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 19 січня 2019 16:11
Новини: Політика
6465

Рішення Президента про ліквідацію комісії з питань підготовки України до вступу в НАТО є не політичним - А.Гончарук

Заступник Глави Адміністрації Президента України Андрій Гончарук зазначив, що прийняті Віктором Януковичем рішення про ліквідацію Міжвідомчої комісії з питань підготовки України до вступу в НАТО та Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції України були обумовлені низкою причин, які не мають жодного політичного забарвлення. Про це повідомили у прес- службі глави держави. "Цілком очевидно, що негативні наслідки світової фінансово-економічної кризи і дотепер позначаються на внутрішній ситуації та сталому розвитку України. І насамперед саме цей факт спонукав Віктора Януковича прийняти рішення про значне скорочення бюджетних видатків на утримання консультативно-дорадчих органів при Президентові", - зазначив А.Гончарук. Він підкреслив, що такі дії стали логічним кроком Глави держави, що засвідчив його принципову налаштованість на скорочення бюджетних витрат на утримання чиновницького апарату.

За його словами, говорячи про зовнішньополітичні пріоритети, Президент виокремлює напрямок європейської інтеграції. На переконання А.Гончарука, питання укладання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, створення у рамках Угоди Зони вільної торгівлі з ЄС та запровадження безвізового режиму поїздок громадян України до ЄС - безумовні пріоритети у нинішній та перспективній зовнішній політиці.

Між тим, діяльність нині ліквідованих дорадчих органів, що спрямовувалася на забезпечення інтеграції України до НАТО, не забезпечувала практичний результат для проведення вкрай потрібних внутрішніх реформ, здатних у перспективі вивести Україну у двадцятку найрозвиненіших країн світу. Разом із тим, зазначив А.Гончарук, Україна і надалі співпрацюватиме з НАТО.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...