Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14040

На Івано-Франківщині вилучатимуть сільськогосподарські ділянки, які не обробляються

Івано-Франківська область планує вилучати у господарів земельні ділянки сільськогосподарського призначення, які вони не обробляють. Про це заявив сьогодні голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк під час першого організаційного засідання Ради з питань соціально- економічного розвитку регіону, боротьби із злочинністю та корупцією, передає кореспондент .

"Вилучити і перевести в землі запасу", - сказав М.Вишиванюк.

Якщо земля не використовується роками, вважає губернатор, вона повинна бути вилучена і передана в землі запасу чи передана власникам, які її оброблятимуть, або ж має бути змінене цільове призначення такої ділянки. За словами М.Вишиванюка, після завершення весняно-польвих робіт в області буде створена комісія, яка займеться "вилучення в нерадивих господарів землі".

Одночасно губернатор вважає, що власників землі треба притягувати до матеріальної відповідальності за нераціональне її використання. "Нам потрібно розробити сітку матеріальної відповідальності за нераціональне використання (землі)", - відзначив М.Вишиванюк.

Він також доручив облуправлінню агропромислового розвитку провести екологічний моніторинг області і організувати екологічно чисте виробництво сільгосппродукції, а також підготувати план завершення реформ в сільському господарстві області.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram