Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
8370

Нинішня влада має відмовитись від антиукраїнської політики - З.Шкутяк

Нинішня влада має або відмовитись від антиукраїнської політики, яка не приносить дивідендів ані в Україні, ані за її межами, або оголосити дострокові парламентські вибори, спитавши у громадян дозволу на зміну державного курсу. Про це йдеться в заяві народного депутата, члена Президії політради "Нашої України" Зіновія Шкутяка, текст якої має .

"Це і політичне, і неправове рішення донецького суду щодо Указу Президента Ющенка про присвоєння звання Героя Степану Бандері. У гонитві за потрібними замовникам рішенням виконавці навіть незчулися як відкрили скриньку Пандори, адже чимало Героїв України, які боролися на боці Червоної армії і пішли з життя до проголошення Україною незалежності, були удостоєнні цього звання вже в наш час. Рішення донецького суду створює небезпечний прецедент, ставлячи під сумнів легітимність статусу і цих Героїв", - йдеться в заяві.

З.Шкутяк підкреслив, що такий крок свідчить про "готовність на випередження здавати українські національні інтереси у газових переговорах, відразу пропонуючи "компенсатори" за рахунок України за непевну перспективу послаблень у ціні на газ. Хибність такої політики вказали навіть росіяни, піднявши вимоги до рівня практично входження до "союзної держави".

"З боку влади є безвідповідальним намагатися порушенням цих тем відволікати увагу суспільства від своєї безпорадності у питаннях економічних реформ. У цих умовах викликає подив підхід сил, що претендують на опозиційність. Блокування БЮТом трибуни Верховної Ради України з метою розподілу посад у парламентських комітетах - дії, далекі від адекватності до сьогоднішніх політичних викликів", - йдеться в заяві.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram