Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
8940

В.Литвин виступив за унеможливлення протистояння між гілками влади

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин виступає за необхідність внесення таких уточнень у систему організації влади, які б унеможливили протистояння між її гілками, повідомляє прес-служба парламенту.

Політик пояснив, що система організації влади в Україні потребує уточнення. "У нас не може бути закладено протистояння на рівні Президента й виконавчої влади, протистояння на рівні місцевої влади. Зараз при новому Президенті цього немає, але потрібно думати на майбутнє", - підкреслив спікер. При цьому В.Литвин додав, що слово "реформа", як правило, використовують ті, хто "не знає, що робити, і не хоче нічого робити".

В.Литвин також заявив, що принцип федералізму є на сьогодні неприйнятним для України. "Як правило, на цю тему говорять політики, які зацікавлені у тому, щоб був реалізований сценарій розпаду країни", - зазначив він.

Керівник парламенту висловив думку, що в Україні необхідно забезпечити "унітарний принцип існування держави з децентралізацією управління, з передачею функцій управління на місцевий рівень".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram