Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
10455

В.Литвин: команда, яка програла президентські перегони, розпочала політичну війну

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин переконаний, що українська влада має діяти в інтересах людей, прозоро і відкрито, повідомляє прес- служба парламенту.

Спікер зазначив, що із завершенням президентських виборів в Україні команда, яка програла перегони, "розпочала політичну війну". "Показово, що цілеспрямовано шукають і знаходять нові підстави для того, аби спровокувати гострий громадянський конфлікт в Україні. Для цього використовуються і очевидні промахи нової влади", - сказав він, додавши, що має на увазі "деякі заяви, окремі кадрові рішення".

В.Литвин зазначив, що відбуваються "наполегливі спроби зірвати діалог" між Президентом України, Головою Верховної Ради України і Прем`єр-міністром України, які наприкінці минулого тижня вилились у блокування парламенту. "Поставлено завдання підірвати крихкий мир. Цей сценарій є основним", - сказав він.

При цьому, відповідаючи на запитання, Голова ВР висловив думку, що зараз давати будь-які оцінки новій владі є "неправильним і неетичним", враховуючи, що вона працює тільки місяць. У цьому контексті В.Литвин висловив думку, що замість "бурхливих емоцій, які одні сприймають як тріумф, а інші - як трагедію, має прийти тверезий розрахунок", який, за його словами, повинен полягати у тому, як "зберегти країну, зберегти спокій у державі і знайти загальний компроміс, без якого країна існувати не зможе".

Керівник парламенту також вважає, що новій владі необхідно діяти енергійно, і такі енергійні дії "повинні бути максимально прозорими і відкритими".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram