Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
10545

А.Гриценко: Янукович не зацікавлений у скасуванні недоторканності Президента

Конституційний суд "красномовно" відтягує процес розгляду питання щодо зняття недоторканності з Президента, а сам новообраний Президент втратив інтерес до свого ж власного законопроекту про зняття недоторканності з посадових осіб. Про це сказав голова парламентського Комітету з питань національної безпеки та оборони, лідер ВГО "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко, повідомили в прес-службі політсили.

"Законопроект про обмеження недоторканності - Президента, народних депутатів і суддів - спіткала інша доля. Законопроект N 3251 за авторством народних депутатів Януковича і Лавриновича був ухвалений набагато раніше - 20 жовтня минулого року. Проект пропонував поставити в рівні умови щодо притягнення до кримінальної відповідальності Президента, народних депутатів і суддів. Закон отримав 390 голосів "за" і того ж дня був направлений до Конституційного суду", - зазначив А.Гриценко.

"Пройшло майже півроку. З того часу автори законопроекту вже стали Президентом і міністром юстиції відповідно. Але Конституційний суд свого висновку до Верховної Ради так і не надіслав", - додав поілтик.

За словами А.Гриценка, складається враження, що "сам Президент і його команда втратили інтерес до цього закону, і питання обмеження недоторканності - Президента насамперед, для них уже не є актуальним, а затримка з висновком Конституційного суду - це красномовний факт, особливо на фоні оперативності при розгляді інших питань".

А.Гриценко вважає, що Конституційний суд ухвалить "мудре" рішення - "підтримає законодавчу ініціативу Януковича-Лавриновича в частині обмеження недоторканності депутатів і суддів, але не дозволить обмежувати недоторканність Президента. В такому випадку закон N3251 втратить сенс і не матиме перспективи".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram