Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
10695

У МінЖКГ кажуть, що не допустять підвищення цін на житлово-комунальні послуги в період кризи

Міністр з питань житлово-комунального господарства Олександр Попов під час селекторної наради повідомив, що уряд та міністерство зроблять усе, аби не допустити підвищення цін на житлово-комунальні послуги в період фінансово- економічної кризи, передає кореспондент .

"Наше завдання - уряду і Міністерства - в питанні ціноутворення зробити все можливе і неможливе, щоб не допустити підвищення цін на житлово-комунальні

послуги в період фінансово-економічної кризи і захистити, якщо можливо, незахищені категорії населення", - сказав міністр.

Він також підкреслив, що ціни на газ для підприємств теплокомуненерго лише на 30% покривають ціну газу, за яку купує паливо НАК "Нафтогаз" у "Газпрому". На думку міністра, є три шляхи вирішення такого питання: компенсувати компанії НАК "Нафтогаз" різницю між вартістю газу з бюджету, підвищувати тарифи або реалізовувати таку політику, яка б загальмувала можливий потенціал ціноутворення. Зокрема - запровадження більш прозорого механізму тарифоутворення та заходів з енергозбереження.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram