Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12375

На базі прокуратури Рівненщини проведено навчально-методичний семінар щодо реалізації принципу гласності

На базі прокуратури Рівненської області відбувся навчально-методичний семінар з питань організації роботи з реалізації принципу гласності, який організувала Генеральна прокуратура України, повідомляє прес-служба ГПУ.

Участь у семінарі взяли прес-секретарі прокурорів 9 областей Західного регіону - Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької та Тернопільської.

Начальник прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко порушив проблему вдосконалення роботи прес-секретарів обласних та прирівняних до них прокурорів. На його думку, для того, щоб силовій структурі активно впливати на суспільні процеси для реальної протидії антигромадським проявам, потрібно постійно вдосконалювати методи роботи, правильно визначати головні пріоритети напрямів прокурорської діяльності, оперативно інформувати про вжиті заходи, які реально вплинули на стан законності. Для цього необхідно знайти оптимальну форму спілкування журналіста і працівника прокуратури, наприклад, проводити регулярні прес-конференції, брифінги, з метою оперативного інформування громадськості про діяльність органів прокуратури створювати на місцях офіційні веб-сайти прокуратур.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram