Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12660

Україна зацікавлена у створенні зони вільної торгівлі з Канадою - В.Цушко

Сьогодні відбулася зустріч міністра економіки України Василя Цушка з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Дж. Даніелем Кароном, повідомили у прес-службі.

Учасники зустрічі обговорили питання подальшої розбудови двостороннього українсько-канадського торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва. Пріоритетними секторами двосторонньої співпраці визначено аерокосмічну галузь, енергетику, сільське господарство й фармацевтичний сектор, транспорт та інші.

Міністр економіки поінформував, що Україна успішно долає наслідки кризи і за результатами першого кварталу поточного року макроекономічні показники України значно покращилися. "Як і Канада, Україна взяла активний курс на розвиток економічної складової своєї зовнішньої політики", - підкреслив керівник економічного відомства.

В.Цушко зазначив, що саме інвестиційна складова є одним із найважливіших чинників розвитку економіки нашої країни. "Надходження інвестицій, у тому числі іноземних, є вагомим фактором визнання стабільного розвитку економіки, підтвердженням готовності інвесторів працювати в Україні та співпрацювати з її урядом", - підкреслив міністр. Він також повідомив, що станом на 1 січня Канада інвестувала в українську економіку 109,6 млн дол.

Міністр економіки заявив, що українська сторона високо цінує прагнення уряду Канади сприяти подальшому розвитку економічного співробітництва з Україною.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram