Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
11355

Ан-148 розширює географію польотів містами Європи

Регіональний реактивний літак нового покоління Ан-148 виконав перший політ за маршрутом компанії "Аеросвіт" Київ-Будапешт, повідомляє Мінпромполітики.

Як зазначає підприємство сфери діяльності Міністерства промислової політики ДП "Антонов", з початку літньої навігації з 28 березня 2010 р. український перевізник вперше використовував Ан-148 на лінії Одеса-Стамбул та своїх нових напрямках з Києва до Вільнюса і московського аеропорту "Внукове".

Обслуговування повітряного судна в аеропортах Європи і Росії пройшло в штатному режимі.

"Аеросвіт" також має намір продовжити експлуатацію Ан-148 на маршрутах до Варшави, Тбілісі та Санкт-Петербурга, які український регіональний літак освоїв ще в зимовий період цього року. Керівництво компанії "Аеросвіт" зазначає, що літак виправдав очікування у всіх напрямах, на яких використовувався - як внутрішніх, так і міжнародних.

За словами Президента - Генерального конструктора ДП "Антонов" Дмитра Ківи, передача другого Ан-148 "Аеросвіту" відбудеться, імовірно, в другій половині квітня 2010 р. "До цього часу ми готуємо до першого польоту і новий 99-місний Ан-158, - сказав він. - Упевнені, що він зможе стати гідним доповненням Ан-148 у флотах авіакомпаній. До теперішнього часу авіаперевізники України, Росії, країн Азії, Африки і Латинської Америки виказали намір придбати близько 70 таких літаків. Загалом в період до 2024 р. планується постачання 340 літаків сімейства Ан-148/-158/-168".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram