Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
13245

Сімферополь відродиться як столиця автономії - В.Джарти

Сімферополь відродиться як столиця автономії. Про це заявив голова Ради міністрів АРК Василь Джарти на робочій нараді з представниками сімферопольських органів влади, повідомляє прес-служба політсили.

"Сімферополь дійсно повинен виглядати столицею не лише в назві, а й у підходах. Я хочу, щоб кожна людина відчула себе учасником нового етапу відродження міста", - відзначив В.Джарти.

Голова Ради міністрів АРК пообіцяв, що буде сприяти наданню фінансової підтримки з Держбюджету для вирішення проблем з водопостачанням у деяких мікрорайонах кримської столиці, будівництвом і реконструкцією дитячих садків, якісним ремонтом доріг. "Я постараюся переконати Верховну Раду вирішити саме ці питання", - запевнив В.Джарти.

Політик зазначив, що вже через рік про Сімферополь будуть говорити не тільки в усій країні, а й за її межами. Також В.Джарти повідомив про те, що в поточному році планується розпочати реалізацію проектів з будівництва в автономії двох заводів з переробки твердих побутових відходів. За його словами, заводи розташуються, ймовірно, в Ялті та Сімферополі, а кошти на їх будівництво будуть виділені з Держбюджету.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram