Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
9675

Без зміни цін на російський газ Україні буде дуже важко виходити із кризи - А.Клюєв

"Якщо таку ціну на російський газ, яка є сьогодні, буде збережено і на майбутнє, а йдеться про 330 дол. за тисячу кубометрів, то наші промислові підприємства будуть неконкурентоспроможні. За таких умов Україні буде дуже важко виходити з кризи", - заявив перший віце-прем‘єр-міністр України Андрій Клюєв, повідомили у прес-службі політика.

За його словами, той контракт, який було підписано Юлією Тимошенко по газу минулого року, це дуже важкий контракт як у цілому для економіки України, так і для промислових підприємств зокрема. "Особливо складно хімічній галузі, гірничо-металургійному комплексу та житлово-комунальному господарству", - зазначив А.Клюєв.

Перший заступник глави уряду України повідомив, що коли в Кабінет Міністрів прийшла нова команда, "перше питання, яке постало, - розпочати переговорний процес з РФ та порушити питання про зменшення цін на газ для України". А.Клюєв зазначив, що газова ціна впливає не лише на зростання промислового виробництва, а й на стабілізацію всього паливно-енергетичного комплексу, зокрема, фінансовий баланс НАК "Нафтогаз України". В результаті газові контракти негативно впливають і на формування держбюджету країни, сказав перший віце-прем‘єр-міністр України.

За його словами, після візитів Президента України Віктора Януковича та Прем‘єр-міністра Миколи Азарова до Москви створено робочу групу, і на рівні експертів тривають переговори про зміну умов контракту. А.Клюєв також повідомив, що уряд уже робить усе, щоб пом‘якшити наслідки зростання цін на газ для промислових підприємств.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram