Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
3720

В.Литвин зустрівся з Головою Ради Республіки Національних зборів Республіки Білорусь Б.Батурою

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин у Санкт-Петербурзі зустрівся з Головою Ради Республіки Національних зборів Республіки Білорусь Борисом Батурою. Про це повідомили в прес-службі ВР.

Зустріч відбулася у рамках участі В.Литвина у заходах Міжпарламентської Асамблеї держав-учасниць СНД.

Сторони обговорили питання двосторонніх відносин та координації зусиль щодо участі у міжпарламентських об`єднаннях. "Тут нам важливо мати спільну позицію", - підкреслив В.Литвин.

Голова Верховної Ради України зазначив, що "хорошим знаком розвитку нашого співробітництва буде остаточне вирішення питань кордону між Україною та Білоруссю". Це, на його думку, сприятиме розвитку економічних та культурних зв`язків між обома країнами. Також українська Сторона очікує на позитивний розгляд у білоруському Парламенті інших міждержавних документів.

Як прозвучало під час зустрічі, ще одним вагомим поштовхом для подальшого розвитку двосторонньої співпраці буде зустріч на найвищому рівні. За словами керівника українського парламенту, типовим у наших відносинах стала "підтримка один одного і не намагання піднятися за рахунок іншої сторони".

Сторони відзначили позитивні зрушення у торговельній сфері: йдеться про збільшення обсягів товарообігу з початку нинішнього року на 25% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Україна і Білорусь висловлюють також спільну зацікавленість у розвитку аграрного сектору економіки.

Б.Батура висловив вдячність українській Стороні за підтримку у питанні участі в Східноєвропейському партнерстві.

Як повідомлялося раніше, В.Литвин 6-8 квітня перебуває з візитом у Санкт- Петербурзі, де бере участь у заходах Міжпарламентської Асамблеї держав- учасниць СНД .

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram