Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
11865

13 квітня засідання круглого столу про удосконалення нормативно-інституційних механізмів відповідно до європейських стандартів

13 квітня о 10-00 розпочнеться засідання "круглого столу" на тему: "Удосконалення нормативно-інституційних механізмів забезпечення ефективного розслідування скарг щодо жорстокого поводження в Україні відповідно до європейських стандартів". Про це повідомили в прес-службі ВР.

Організатори: Інститут законодавства Верховної Ради України, Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, Рада Європи в рамках Спільної програми Ради Європи та Європейського Союзу "Боротьба з проявами жорстокого поводження і безкарністю у країнах Південного Кавказу, Молдові та Україні", Всеукраїнський центр правової допомоги "Громадський захисник".

На обговорення буде представлена доповідь по Україні "Боротьба з жорстоким поводженням і безкарністю та ефективне розслідування жорстокого поводження".

У заході візьмуть участь представники парламенту України, центральних органів виконавчої влади, Верховного Суду України, Генеральної прокуратури України, громадських та міжнародних організацій, наукових установ.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram