Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12090

У квітні-травні на строкову військову службу буде призвано 26 тисяч осіб

У квітні-травні 2010 року на строкову військову службу заплановано призвати 26 тисяч осіб. Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України Володимир Артюх, передає кореспондент .

За словами В.Артюха, з 26 тисяч призовників 20 тисяч осіб буде призвано до лав ЗСУ, 5 100 осіб - до внутрішніх військ МВС України та 900 осіб - до Державної спеціальної служби транспорту.

Він також додав, що у ЗСУ для організованого прийому молодого поповнення розгорнуто 160 пунктів прийому.

Заступник начальника Генерального штабу також розповів, що після прибуття до пункту прийому призовники будуть одразу забезпечені військовою формою, а також пройдуть 72-годинну програму бойової підготовки молодого солдата.

"Після завершення програми підготовки молоде поповнення складе військову присягу на вірність українському народові в три етапи - 8 та 22 травня, а також 5 червня 2010 року", - сказав він.

В.Артюх також додав, що одночасно з призовом протягом квітня-травня зі Збройних сил буде звільнено у запас 18,5 тисяч військовослужбовців.

На проведення весняної призовної кампанії 2010 року з держбюджету буде виділено 1,677 млн грн. "Цих коштів достатньо", - резюмував він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram