Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
11445

А.Яценюк вважає, що Президент не повинен боятися закону

Лідер політичної партії "Фронт Змін" Арсеній Яценюк розкритикував рішення Конституційного суду стосовно гарантій недоторканності для окремих посадових осіб в частині гарантій для Президента України. Про це повідомили в прес-службі політсили.

"Ми вкотре побачили, що в Україні не існує рівності всіх перед законом", - зазначив політик.

На переконання А.Яценюка, в демократичному суспільстві посадові особи не повинні боятися закону. "Сьогоднішнє рішення Конституційного суду щонайменше дивне. Покажіть мені хоча б одну країну "великої сімки", в якій перші особи мають таку недоторканість як в Україні. Невже ми знову обираємо якийсь окремий шлях розвитку?" - підкреслює політик.

Нагадаємо, лідер "Фронту Змін" раніше виступав за скасування недоторканності всіх посадових осіб, включаючи народних депутатів і президента.

За словами Арсенія Яценюка, депутати, імунітет яких буде обмежено, стануть "баранами у великому коаліційному стаді". Політик вважає, що це свідчить про продовження в Україні поступового конституційного перевороту заради узурпації влади в одних руках.

"Рік тому була спроба двох найбільших політичних сил переписати конституцію "на двох". Нещодавно одна з цих сил сформувала навколо себе неконституційну коаліцію. Сьогоднішнє рішення Конституційного суду дозволяє їй тримати у покорі більшість нардепів", - наголошує він.

"Сценарій зрозумілий - консервація монополії на владу однієї політичної партії, яку вже пора перейменувати на "Единая Украина", - резюмував політик.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram