Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15645

Без розвитку програм енергозбереження ціни на комунальні послуги будуть підвищуватись щорічно - експерт

"Без розвитку альтернативної енергетики і програм енергозбереження, ціни на комунальні послуги щорічно будуть підвищуватися на 10-20%" - зазначив голова Української асоціації виробників альтернативного твердого палива Іван Надєїн. Про це повідомили в прес-службі Української асоціації виробників альтернативного твердого палива.

Вчора міністр з питань ЖКГ Олександр Попов пообіцяв, що уряд вживе всіх заходів, щоб не допустити підвищення тарифів на комунальні послуги. У той же час І.Надєїн вважає, що зробити це буде вкрай складно, оскільки ціна імпортованого Україною газу зростає щоквартально, а програма реформування ЖКГ на 2004-2010 рр. так і залишилася на папері.

"Теплокомуненерго покривають лише третину тієї ціни, яку ми платимо Росії за газ. Природно, довго так тривати не може, і рано чи пізно, швидше за все, напередодні нового опалювального сезону, тарифи на комунальні послуги будуть підвищуватися. Цьому сприяє і дефіцит бюджету, і вимоги Міжнародного валютного фонду, і плачевний стан справ у вітчизняному ЖКГ ", - прогнозує І.Надєїн.

Уникнути підвищення цін можна шляхом впровадження програм енергозбереження та розвитку альтернативної енергетики, ввжає І.Надєїн. "У нас тільки один вихід - це скорочення обсягів споживаного газу. В іншому випадку, вартість комунальних послуг щорічно буде збільшуватися не менше, ніж на 10-20%", - вважає І.Надєїн.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram