Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15540

Президенти України та Казахстану зустрілися у "вузькому колі"

На початку зустрічі Президентів України і Казахстану у "вузькому колі" Нурсултан Назарбаєв ще раз особисто привітав Віктора Януковича з перемогою на президентських виборах. Про це повідомили в прес-службі глави держави.

"Я знаю, що Ви прийшли до влади у непростий час. Зруйновано все, що тільки можна було зруйнувати", - зазначив Президент Казахстану.

У свою чергу В.Янукович, говорячи про попередню владу, підкреслив, що "вони переплутали демократію з безладом. Не лише для мене, а й для всього українського народу це була трагічна сторінка в історії. Розбалансовано систему державного управління, критичне падіння економіки... Але у нас немає ніякої паніки".

Н.Назарбаєв висловив думку, що Україні необхідно не тільки відновити нормальні відносини з партнерами, а й вийти на новий рівень торгово- економічного співробітництва. "Ми будемо напрацьовувати конкретику у взаємодії та наповнювати новим змістом наше співробітництво", - зазначив Президент Казахстану.

В.Янукович зазначив: "До вашого візиту в Україну добре було б мати конкретні пропозиції, опрацьовані урядами, представниками бізнесу, управлінцями для розширення взаємодії, наповнення нашої співпраці конкретним змістом, конкретними проектами".

"Те, що ви робите у Казахстані, є для українців великим прикладом. Я маю на увазі програму розвитку Казахстану до 2020 року. Ми вміємо переймати позитивний досвід і, звичайно, ділитися ним", - підкреслив Глава Української держави.

Президент Казахстану зазначив, що він більш детально розповість українському колезі про цю програму. Він також сказав, що знайомий з намірами Президента Януковича розробити власну програму розвитку України до 2020 року із залученням кращих вітчизняних і зарубіжних спеціалістів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram