Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
8115

В.Литвин зустрівся з Головою Ради Федерації Федеральних Зборів РФ С.Мироновим

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин у середу в Санкт-Петербурзі зустрівся з Головою Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації Сергієм Мироновим. Про це повідомили у прес-службі ВР. Зустріч відбулась у рамках участі В.Литвина у заходах Міжпарламентської Асамблеї держав-учасниць СНД.

Під час зустрічі сторони обговорили питання співпраці у рамках МПА СНД. В.Литвин висловив подяку С.Миронову за рівень організації заходів, які відбуваються у рамках нинішнього засідання МПА СНД, особливо наголосивши на важливості Міжнародної парламентської конференції, присвяченої 65-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Не менш важливою проблемою, якій присвячена друга Міжнародна парламентська конференція у рамках засідання МПА СНД, є проблема європейської безпеки, зазначив керівник українського парламенту. "Ми маємо говорити про єдиний світ, думати про його цілісність", - сказав він. У цьому контексті В.Литвин вкотре підкреслив, що першим і найголовнішим поясом безпеки для будь-якої країни є добросусідські відносини з державами-сусідами, "яких, як і батьків, не обирають".

С.Миронов, у свою чергу, зазначив, що між Верховною Радою України та Радою Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації налагоджено конструктивні відносини.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram