Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
10605

Мораторій на встановлення МАФів існує лише на словах - В.Пилипишин

"Мораторій на встановлення МАФів у столиці, про що нещодавно оголосив мер, існує лише на словах. Жодного документа, який би його підтверджував, районні адміністрації не отримали. Цей мораторій повинен бути адресований, перш за все, не районній владі, а Головному управлінню містобудування, архітектури та дизайну міського середовища, яке продовжує видавати дозволи на встановлення кіосків", - повідомив голова Шевченківського району та лідер громадської організації "Кияни передусім!" Віктор Пилипишин. Про це повідомили у прес-службі політика.

"У справі встановлення МАФів мер постійно киває на райони, хоча останні вже рік не мають жодного відношення до цієї справи, - повідомив В.Пилипишин. - Більше того, в Шевченківському районі ми ще в жовтні 2008 р. затвердили схему розміщення кіосків та інших малих архітектурних форм, розроблену спеціалістами "Київпроекту". Там ми чітко прописали, що МАФи не можна встановлювати на території зелених зон, біля станцій метро, біля шкіл. Але міська влада нас не підтримала, вона проігнорувала наші пропозиції і пішла за принципом "поділяй і владарюй".

За словами голови Шевченківського району, підлеглих градоначальника з Головного управління архітектури не зупинив навіть той факт, що районна влада оприлюднила список із 178 кіосків, які міські служби мають намір встановити на території району.

"Кожен ранок ми, як і пересічні кияни, дізнаємося, що то в одному, то в іншому місці поставили черговий кіоск. Щоб покласти цьому край, на наступній сесії районної ради в травні ми приймемо програму підтримки знесення кіосків. Буде створена спеціальна комісія за участю представників МВС, яка керуватиме цим процесом. Хотілося б до цього часу отримати від мерії хоч якийсь офіційний документ, що підтверджував би мораторій на встановлення кіосків. Інакше всі розмови про це залишаться на рівні дешевого популізму і намагання перекласти на когось відповідальність", - зазначив В.Пилипишин.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram