Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 14 грудня 2019 03:04
Новини: Політика
9135

Тимошенко не вважала за потрібне після публічної заяви про злочин надати хоч якийсь доказ - В.Колесніченко

"Якщо хтось робить заяви про злочин, він має надати докази своєї правоти, а Генпрокуратура має ці докази розглянути. Громадянка Тимошенко не вважала за потрібне після публічної заяви про злочин надати хоч якийсь чіткий доказ", - таку думку ІМК висловив народний депутат України від фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко.

"А те, що вона сьогодні в прокуратурі посилалась на якийсь папірець, який

можна використати лише у відомих усьому населенню минулого століття цілях, не можна вважати доказом. У даному випадку Тимошенко має відповісти за наклеп у відношенні Конституційного Суду, і КСУ має право заявити про те, що його образили", - додав він.

Стосовно заяви народного депутата від БЮТ Віктора Швеця про те, що їх фракція вимагає порушити кримінальну справу проти суддів Конституційного Суду України, які визнали коаліцію конституційною, Вадим Колесніченко сказав: "Для БЮТ закон не писаний, якщо люди заявляють подібні речі, то їм в першу чергу потрібно звернутися до психіатрів".

За його словами, для того, аби порушити кримінальну справу проти суддів Конституційного Суду, потрібно мати докази.

"А порожні балачки базарної бабусі не є доказом. Так само я можу оголосити, що Місяця немає, і що з цього? Місяць був, є і буде, тому мені запропонують звернутися до психіатра і полікуватися. Те саме я пропоную зробити тим, хто, не маючи доказів, заявляє про те, що на суддів КС чиниться тиск або вони отримали гроші для того, щоб винести неконституційне рішення", - резюмував політик.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram