Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 23 листопада 2019 04:16
Новини: Політика
14940

Споживче кредитування у США скоротилося більше очікуваного рівня

Споживче кредитування в США в лютому зменшилося більше, ніж очікувалося, що засвідчує, що американці не можуть брати більше кредитів без істотного покращення на ринку праці, повідомляє Bloomberg з посиланням на Федеральну резервну систему США.

Позики зменшилися на 11,5 млрд дол., найбільше за три місяці, і це після того, як січневий показник було переглянуто до 10,6 млрд дол. (що стало вдвічі більше, ніж спершу прогнозували). Зменшення показників заборгованості по кредитних картках та погіршення показника неповернутих позик за лютий виявилося гіршим за найпесимістичніші оцінки опитування 34 економістів, проведеного Bloomberg.

Зменшення споживчих запозичень вдбувалося протягом 12 з 13 місяців, і це означає, що придбання споживчих товарів та послуг, що заторкує 70% економіки, буде обмеженим, доки домогосподарства не почнуть оптимістичніше оцінювати можливості відновлення економіки. Впевненість у можливості витрачати може повернутися, якщо зайнятість і далі зростатиме, як це сталося у березні, коли число зайнятих піднеслося найбільше за три роки.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram