Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 14 листопада 2019 00:52
Новини: Політика
3255

Розвиток транскордонного співробітництва сприятиме розвитку відносин між Україною та ЄС - Б.Тарасюк

Голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Борис Тарасюк вважає, що розвиток транскордонного співробітництва сприяє розвитку відносин України та ЄС. Про це він сказав сьогодні під час міжнародної конференції щодо стану законодавства та нормативного забезпечення транскордонного співробітництва, передає кореспондент . "Немає сумнівів, що розвиток транскордонного співробітництва в цілому сприятиме розвитку відносин між Європейським союзом та Україною", - зазначив Б.Тарасюк.

За його словами, головним недоліком у розвитку транскордонної співпраці є відсутність балансу повноважень між центральною і регіональною владою в питаннях транскордонної співпраці.

"Також варто відзначити низький рівень залучення територіальних громад громадських організацій і бізнесу до участі у транскордонній співпраці, в тому числі в розробці і впроваджені конкретних проектів", - додав голова Комітету з питань євроінтеграції.

Також Б.Тарасюк відзначив недосконалість законодавства в сфері транскордонного співробітництва, зокрема відсутність єдиних нормативно- правовий стандартів щодо утворення і діяльності Єврорегіонів.

"Наразі також відсутня системна підготовка фахівців в цій галузі, що є причиною нестачі досвіду в роботі конкретних проектів в рамках транскордонного співробітництва", - резюмував нардеп.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram