Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 14 листопада 2019 00:33
Новини: Політика
9900

АМКУ рекомендує Нацраді проконтролювати перехід абонентів "Волі" на цифрове ТБ

Антимонопольний комітет України (АМКУ) рекомендує Національній раді з питань телебачення і радіомовлення забезпечити належний контроль над узгодженням компанії "Воля-Кабель" змін до характеристик послуг кабельного телебачення з абонентами, повідомляє прес-служба АМКУ.

Законодавство України передбачає, що провайдер не має права без офіційного погодження з абонентом вносити зміни до характеристик програмної послуги до закінчення терміну дії угоди.

Як встановила перевірка з боку Нацради, "Воля-Кабель" розіслала абонентам попередження про намір завершити перехід з аналогового способу розповсюдження програм і надавати виключно послуги в цифровому форматі.

Згідно з висновками перевірки, відповідні дії провайдера містять ознаки порушення вимог закону України "Про телебачення і радіомовлення". Про вжиті заходи з цього приводу Нацрада мав офіційно проінформувати АМКУ, але така інформація й досі не надійшла.

"Рекомендаційні вимоги Антимонопольного комітету повинні бути оброблені в місячний термін. І ми розраховуємо на те, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на чолі з його новообраним керівником Володимиром Манжосовим, на якого ми покладаємо великі надії, зробить спільно з Комітетом все необхідне для того, щоб права сотень тисяч українських споживачів кабельного телебачення були захищені " , - зазначив голова АМКУ Олексій Костусєв.

Нагадаємо, Нацрада скасував для "Волі-Кабель" раніше погоджену дату переходу з аналогового способу розповсюдження на цифровий.

IT IMK News

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram